Venture Media.nl - uw toolbox naar financiering -  Winkelmand (0)
Home | Blog | Kennisbank | Overzicht financieringstools |
Investeerders Top 100 | Crowdfunding Gids Excel | Shop |

Veronica investeert in muziekplatform Xite
Early stage
2-9-2009

Veronica investeert in muziekplatform Xite

PLATFORM VERBINDT DIGITALE TELEVISIE EN INTERNET

Veronica Holding investeert in Xite en wordt daarmee aandeelhouder van dit nieuwe muziekplatform dat uitzendt via digitale televisie en internet. Veronica heeft veel vertrouwen in een succesvolle toekomst van de interactieve muziekzender en Xite verwacht met het veelzijdige mediaconcern als partner zijn (internationale) ambities snel te kunnen verwezenlijken. Als muziekplatform verbindt Xite digitale televisie en internet. Xite zendt via het digitale basispakket van UPC en Caiway 24 uur per dag muziekclips uit. Bijzonder is dat Xite als enige muziekzender in Europa kijkers onder meer de mogelijkheid biedt om zelf clips te selecteren en playlists samen te stellen en ook steeds meer streaming videoclips.

Voor Veronica is met name de multimediale en 'ontvangergerichte' aanpak van Xite aanleiding geweest om te participeren. Guido van Nispen, algemeen directeur Veronica Holding: ?Xite heeft de behoefte van de nieuwe generatie muziekliefhebbers in onze ogen perfect begrepen en combineert de mogelijkheden van interactieve TV en internet op een slimme en gebruiksvriendelijke manier, zodat de jongeren zelf kunnen bepalen waar en wanneer ze de muziek van hun keuze kunnen zien. Xite wordt bovendien geleid door muziekpioniers die partners als HENQ, United Broadcast Facilities, UPC en de muziekindustrie weten te verbinden. Wat ons betreft zijn alle ingredienten aanwezig om verder te groeien naar een uiterst succesvolle toekomst.?

Xite heeft in de afgelopen twee jaar in samenwerking met de belangrijkste platenmaat-schappijen vorm gekregen. Het muziekplatform is opgericht door mediaondernemer Derk Nijssen. Xite is momenteel te bereiken door een miljoen huishoudens in Nederland en richt zich het komend jaar op verdere groei in Nederland en daarbuiten. Derk Nijssen is blij met de deelname van Veronica: ?Met zo'n gezaghebbend en veelzijdig mediabedrijf als partner wordt de basis van Xite verder verstevigd en kunnen we nieuwe stappen zetten in onze ontwikkeling. Er liggen bovendien mooie samenwerkingskansen binnen Veronica.? In het najaar van 2009 start een grootscheepse mediacampagne om Xite verder op de kaart te zetten. Daarnaast heeft Nijssen concrete plannen voor een internationale uitrol.

Ook partner HENQ van Xite ziet met Veronica als nieuwe deelnemer de mogelijkheden en perspectieven van Xite toenemen om voorop te blijven lopen als vernieuwende muziekaanbieder. Coen van Duiven, oprichter van HENQ verwacht bovendien dat door de versterking van de basis van Xite met Veronica en de al bestaande partners als United Broadcast Facilities en UPC de internationale plannen snel concreet gemaakt kunnen worden.

Xite is het nieuwe interactieve muziekplatform van Nederland dat uitzendt via digitale televisie en internet. Xite zendt sinds 1 mei 2008 uit via kanaal 618 in het voor iedereen toegankelijke basispakket van UPC digital en via kanaal 57 bij Caiway en biedt kijkers de mogelijkheid om via de 'rode knop' zelf clips te selecteren en playlists samen te stellen. Via de website www.xite.nl kunnen bezoekers 24 uur per dag alle muziekclips in hoge resolutie bekijken, playlists samenstellen en content delen met vrienden. Xite is opgericht door mediaondernemer Derk Nijssen en is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met alle toonaangevende platenmaatschappijen en belangrijkste indie-labels.





Gratis abonneren?
(Adviezen, kortingsacties, nieuws over deals)
   


ALGEMEENONS BEDRIJFCONTACTINFORMATIE
Algemene voorwaardenBestellen en betalenI.T. Media
Privacy policyFAQDuit 8
Over ons2353 SG Leiderdorp
SitemapKvK.nr. 28080068
Tel: 071 589 4000
BTW: NL001976454B41

Copyright (c) 2001 - 2026 I.T. Media. Alle rechten voorbehouden.